SON DAKİKA
Tarih : 2017.10.10 11:06:45

Büşra Son Yolculuğunu Uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden 24 yaşındaki Atatürk Havalimanı çalışanı Büşra Yörük, tabutunun üzerine yazma ve duvak sarılarak son yolculuğuna uğurlandı.
Atatürk Havalimanı'nda uçaklara güvenlik hizmeti veren özel bir şirkette çalıştığı öğrenilen 24 yaşındaki Büşra Yörük pazar günü evine gitmek için bindiği serviste geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ailesinin tek çocuğu olan 24 yaşındaki genç kız için Küçükçekmece Yıldız Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, genç kızın ailesi, yakınları ve çok sayıda mesai arkadaşı katıldı. Genç kız için dün ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Ardından genç kızın yazma ve duvağa sarılan tabutu yakınlarının omzunda cenaze aracına taşındı. Ailesinin taziyeleri kabul ettiği törende genç kızın yakınları ve arkadaşları duygu dolu anlar yaşadı. Yörük'ün cenazesi Kanarya Mezarlığı’na defnedilmek üzere ailesi ve mesai arkadaşlarının dualarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
“Herkese yardıma koşardı”
24 yaşında vefat eden genç kızın yakını Dilek Yüksel, “ 24 yaşındaki bir insan için ne diyebiliriz ki. Çok iyi bir çocuktu, iyi bir kızdı. Herkese yardıma koşardı, çalışkandı anne baba ayrıydı ama onlarla hep birlikteydi. Hiçbir şeyi yoktu aniden işten çıkınca serviste fenalaşıyor. Hastaneye kaldırılıyor gittiği zaman zaten vefat etmiş. Müdahale ediliyor ama geri döndürülemiyor. Havaalanında güvenlik şirketinde çalışıyordu” 

Yorumlar

  • Bu habere ait bir yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

İsmiz :
 
Mail :
 
Yorumunuz :
 

Yazarlar

Tasarım ve Programlama: Gökçen Çağlar