SON DAKİKA
Tarih : 2017.10.20 12:35:30

Funda Ocak, Hava Trafik Kontrolörü Gününü Kutladı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel müdürü Funda Ocak, 20 Ekim dünya Hava Trafik Kontrolörü günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel müdürü Funda Ocak, 20 Ekim dünya Hava Trafik Kontrolörü günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
Değerli Hava Trafik Kontrolörü Arkadaşlarım,
Hava ulaşımının gelişmişlik düzeyi, bir ülkenin ekonomik ve sosyal gelişmişliğinin yanı sıra teknolojiyi üretip kullanabilmesinin de göstergesidir. Bizler DHMİ olarak hükümetimizin verdiği büyük destekle milli ve yerli projelerimizi üretiyor, yapılamaz denilenleri yaparak büyük başarılara imza atıyoruz.
Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerini hayata geçiriyor, küresel marka olma yolunda büyük adımlar atıyorsak… Türkiye’nin dört bir yanını muhteşem havalimanlarıyla donatıyorsak… Yolcu, uçak ve kargo trafiğinde rekor üstüne rekor kırıyorsak… Ve bunların doğal sonucu olarak Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin içinde 45. sırada yer alıyorsak, bunu bütün DHMİ Personelinin emek ve alın terine borçluyuz.
Hava trafik hizmetini bayram, tatil, afet, kar kış demeden yılın 365 günü 24 saat kesintisiz olarak devam ettiren hava trafik kontrolörlerimizle gurur duyuyorum. Bilgi, beceri ve fedakârca mesaileri ile uçak ve yolcularına en mükemmel hizmeti sunan sizlerle daha nice büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.
Bu düşüncelerle, kuruluşumuzda ve sektörde hizmet veren tüm Hava Trafik Kontrolörlerinin ‘20 Ekim Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Günü’nü kutluyor, başarılarının devamın diliyorum.
 
 
 
Funda OCAK
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve
Genel Müdürü
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar

  • Bu habere ait bir yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

İsmiz :
 
Mail :
 
Yorumunuz :
 

Yazarlar

Tasarım ve Programlama: Gökçen Çağlar